Znse Aukščiausiojo medžiaga, skersmuo 20 mm focalize atstumas 50.8 mm, storis 2 mm CO2 lazeriu focalize len

 • Atsiliepimai
 • Yra sandėlyje
€33.17 €24.77

Žymos: objektyvo nuotrauka, objektyvo tvirtinimo, objektyvo htc, Pigūs objektyvas nuotrauka, Aukštos Kokybės objektyvo tvirtinimo, Kinija objektyvas htc Tiekėjų.

Znse Materail Dėmesio Len Diamater 20 mm, Storis 2 mm

Fokusavimo Atstumas 50.8 mm

ZnSe gali būti padaryta tiek šešiakampe (wurtzite) ir kubinio (zincblende) kristalinė struktūra. Tai pločio-bandgap puslaidininkių II-VI puslaidininkių grupės (nuo cinko ir seleno priklauso 12 ir 16 grupių periodinės lentelės, atitinkamai). Medžiaga gali būti legiruoto n-tipo derinimas su, pavyzdžiui, halogeninės elementai. P-tipo dopingo yra sunkiau, bet galima pasiekti taikant galio. ZnSe yra naudojama forma II-VI šviesos diodų ir diodų, lazerių. Ji skleidžia mėlyną šviesą. ZnSe legiruoto chromu (ZnSe:Cr) buvo naudojamas kaip infraraudonųjų spindulių lazerio pelnas vidutinis skleidžiančių ne apie 2.4 µm. Jis yra naudojamas infraraudonųjų spindulių optinė medžiaga su itin platų perdavimo bangų diapazoną (0.45 µm-21,5 µm). Lūžio rodiklio yra apie 2.67 550 nm (žalia), ir apie 2.40 ne 10.6 µm (LWIR). Panašus į cinko sulfidas, ZnSe yra gaminamas kaip mikrokristalinė lakštai sintezės būdu iš vandenilio selenidas dujų ir cinko garų. Kai nemokamai absorbcijos ir intarpų ji idealiai tinka CO2 lazeriu optika ne 10.6 µm, bangos ilgis. Taigi tai yra labai svarbu IR medžiagos. Kasdieniame gyvenime, ji gali būti nustatyta kaip įėjimo regos naują seriją "in-ear" termometrai, matyti, kaip mažas geltonas langas. Cinko selenido gali lėtai reaguoja su atmosferos drėgmės, jei prastai poliruoti, bet tai dažniausiai nėra didelė problema. Išskyrus tuos atvejus, kai optika yra naudojami spektroskopijos ar ne Brewster kampas, antireflection ar beamsplitting optinių dangų paprastai dirba pagal darbo sutartį. ZnSe aktyvuota telūras (ZnSe(Te)) yra scintillator su išmetamųjų teršalų piko metu 640 nm, tinka derinti fotodiodų. Jis naudojamas rentgeno ir gama spindulių detektorius. ZnSe scintillators gerokai skiriasi nuo ZnS tie. ZnSe yra netirpus vandenyje, tačiau reaguoja su rūgštimis, siekiant sudaryti toksiškas vandenilio selenidas dujų. Tai gali būti kaupiamos, kaip plona plėvele pagal cheminio garų nusodinimo metodus, įskaitant MOVPE ir vakuuminio garinimo.

1>Diamater: 20 mm

2>Storis: 2 mm

3>Materail: Znse

4>Fokusavimo Atstumas: 50.8 mm

Pastabos: mes jau dideles atsargas už tai Znse fokusavimo objektyvas, ir jei jūs esate skirstytuvas su didelio kiekio, prašome susisiekti su mūsų pardavimo internetu talk apačioje kainos, kai jūsų užsakymas iki 50 vienetų ne pirmą kartą.

Ačiū,~ Mėgautis lazerio darbas~

 • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 2cm (3.94in x 3.94in x 0.79in)
 • Pakuotės Svoris: 0.1kg (0.22lb.)
 • Įrenginio Tipas: gabalas

 • Židinio Nuotolis: 50.8 mm
 • Formos: įgaubtas-išgaubtas
 • Modelio Numeris: ZnSe-20-58-C
 • Medžiaga: ZnSe
 • Naudojimas: Dėmesio len
 • Prekės Pavadinimas: Svit SensoPlan pagal Trumsense
 • Struktūra: iš vienos pusės šiek tiek įdubę, iš vienos pusės, išgaubtas